DELICODE funguje jako studio a generální dodavatel zároveň. Jako architektonický ateliér se zabýváme bydlením od studie ideálně až po úplnou realizaci. Jedině tak je možné zajistit, že návrh bude proveden do posledního detailu, jak jej architekt s investorem přivedli na svět.

Po odevzdání studie zajišťujeme vypracování cenové nabídky na dodání díla a harmonogram prací. Řídíme stavbu, koordinujeme jednotlivé subdodávky, řešíme detaily konstrukcí nutné pro následné dokončování interiéru – věřte, že na papír se nedají vměstnat odpovědi na všechna překvapení, která nás během výstavby potkají, kontrolujeme fakturaci a čerpání Vašich prostředků.

Spolupracujeme s prověřenými subdodavateli, kteří s námi akci realizují od stavební části až po nábytky samotné​. Důvod je prostý – plná kontrola nad průběhem projektu a dodržováním termínů. Jedná se o proces, ve kterém důslednost a vytrvalost nejen architekta, ale především celého realizačního týmu vedou ke zdárnému výsledku, na kterém si tolik zakládáme.

Strávíme s klientem poměrně dost času a chceme, aby byl přínosný pro obě strany. My odvedeme hlavní kus práce – ale Vy budete u toho a budete muset také „přiložit ruku“ k dílu. Jedině intenzivní dialog vede k naprostému pochopení Vašich potřeb a jejich převedení na papír, potažmo v reálný výsledek.

Rádi bouráme – často klienta překvapíme tím, že navrhneme původní dispozici bytu zcela vyčistit a začít „pěkně od podlahy“. Aby byl nový návrh důsledně propracovaný, potřebujeme alespoň 2 měsíce. S následným zpracováním rozpočtu – bez kterého nepustíme stavební firmu na místo, přípravou výrobních výkresů atypického nábytku a samotnou realizací stavby pak minimálně měsíců 5. Kompletní rekonstrukce bytu si vyžádá orientačně 10 měsíců v případě rodinných domů až rok a půl.

Jsme si vědomi, že nejtěžší je převést vizi, ke které jsme během spolupráce dospěli, co nejvěrněji a nejkvalitněji do reality. Léta praxe nás naučila, že jedinou možnou cestou, jak toho dosáhnout, je spolupracovat s osvědčenými dodavateli.

Takovými, kteří rozumí nárokům architekta a jsou schopní jich dostát. I architekt je svým způsobem řemeslník – a dobrému řemeslníkovi dělá nejlepší reklamu kvalitní detail.

 

 

Zabýváme se individuálním bydlením. Měřítko nerozhoduje, každý nový úkol a investor jsou výzvou, která si žádá samostatný přístup. Proces je to delší, než by se na samém začátku mohlo zdát: od zrodu myšlenky řešení prostoru, návrhu interiéru či domu až po jeho realizaci uteče hodně vody.

Spolupráce by ideálně měla začít již při výběru budoucího prostoru určeného k rekonstrukci či pro nový objekt. Dokážeme naznačit v zárodku, co takové úpravy budou znamenat, případně upozornit na možné nedostatky. Odhadneme náklady spojené s technickými komplikacemi, které pro Vás mohou být nečitelné, upozorníme na problémy s úřady v dané lokalitě, poradíme s nezbytnými administrativními kroky.

 

Liší se hlavně Vašimi požadavky, typem realizace, místem…. Cenu tedy můžeme upřesnit až ve chvíli, kdy se setkáme a Vy nám o svých představách řeknete víc. V neposlední řadě jsme studio, které funguje ve složení 4 architektů, dvou projektových manažerů, stavebního inženýra, rozpočtáře a nepostradatelné osoby celého ansámblu – office manažerky. S takovým týmem jsme schopni dosáhnout realizací a kvality, která Vás oslovila. Pokud hledáte nejlevnější architekty na trhu, rádi Vám někoho doporučíme. Jestli stojíte o profesionální tým, který dnem i nocí dbá o blaho klientů – jste na správné adrese.